Luton - Preston, wynik spotkania 0-1

Luton - Preston wynik spotkania 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Luton i Preston wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-08-13 14:00 na obiekcie sportowym Kenilworth Road rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Luton i Preston.

Gole strzelali: B. Potts 18' 0-1 R. Brady

Żółte kartki Luton:

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 39' Freddie Woodman 77' Andrew Hughes 80' Jordan Storey 85' Daniel Johnson 86' Ryan Ledson 90'

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki Preston:

Główny sędzia meczu to Dean Whitestone, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Luton zmierzy się już z Bristol City, następne spotkania z drużynami Swansea i Sheffield Utd. Kolejno natomiast Preston podejmie Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Wolves.

Liczni fani śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze Championship. Składające się z zdolnych obrońców/napastników zespoły piłkarskie i piłkarze jak Benjamin Whiteman często gwarantują kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Walki między piłkarzami są bardzo zażarte, nie często zdarza się, że są to zmagania usypiające. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Championship. Luton i Preston jak ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Kenilworth Road.