Burnley vs Luton, wynik meczu - 1-1

Burnley vs Luton, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między Burnley oraz Luton zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-08-06 14:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Burnley oraz Luton.

Gole strzelali: D. Potts 5' 0-1 L. Freeman J. Brownhill 50' 1-1 A. Barnes

Żółte kartki Burnley: Ashley Barnes 89' Connor Roberts 90'

Żółte kartki Luton: Carlton Morris 66'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Luton:

Główny sędzia meczu - Darren Bond, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Burnley zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Blackpool. Kolejno natomiast Luton z Newport County. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Bristol City.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania w lidze Championship. Złożone z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Ashley Barnes Carlton Morris wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym sympatykom wiele przeżyć. Nieustannie obserwujemy niezwykłe asysty i gole, ostre sytuacje na faul zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między graczami zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze drętwe. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych,śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Burnley oraz Luton oraz ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Turf Moor.