Na obiekcie Ashton Gate dnia 2022-08-16 18:45 miało miejsce spotkanie między Bristol City i Luton zakończone wynikiem 2-0

 

Po pierwszej połowie meczu między Bristol City a Luton wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2022-08-16 18:45 na obiekcie sportowym Ashton Gate odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 4 pomiędzy Bristol City a Luton.

Gole strzelali: N. Wells 5' 1-0 A. Scott T. Conway 27' 2-0 A. Weimann

Żółte kartki Bristol City: Nahki Wells 61' Andreas Weimann 67'

Żółte kartki Luton: Luke Freeman 67' Sonny Bradley 67'

Czerwone kartki Bristol City: Mark Sykes 67'

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Bristol City zmierzy się już z Wycombe, następne spotkania z drużynami Blackpool i Huddersfield a Luton zmierzy się z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff i Wigan.

Wierni fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Nahki Wells Luke Freeman systematycznie zapewniają wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż potyczki przynudzają. Bardzo często obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, widowiskowe asysty i bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship. Bristol City oraz Luton oraz ich udział w Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Ashton Gate.