Mecz Luton - Nottingham Forest dnia 2022-04-15 11:30 na stadionie Kenilworth Road: 1-0

Luton - Nottingham Forest, wynik 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Luton a Nottingham Forest zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-15 11:30 na obiekcie sportowym Kenilworth Road rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 42. Na przeciw siebie stanęły Luton i Nottingham Forest.

Gole strzelali: K. Naismith 37' 1-0

Żółte kartki Luton: Sonny Bradley 26' Kal Naismith 49' Fred Onyedinma 56' Reece Burke 63' Allan Campbell 63' James Shea 69' Sonny Bradley 77' Elijah Adebayo 90'

Żółte kartki Nottingham Forest: James Garner 44' Keinan Davis 63' Joe Worrall 74' Tobias Figueiredo 90'

Czerwone kartki Luton: Sonny Bradley 77'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Główny sędzia spotkania - James Linington, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Luton stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami Fulham i Reading. Kolejno natomiast Nottingham Forest podejmie Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i Swansea.

Kibice z zapałem śledzą potyczki w lidze Championship. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze jak Sonny Bradley James Garner częstokroć zagwarantowały swoim wiernym entuzjastom mnóstwo emocji. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że mecze nie są warte uwagi. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Championship. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Luton i Nottingham Forest w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Kenilworth Road.