Dnia 2021-11-27 15:00 odbył się mecz między Luton i Cardiff zakończony wynikiem 1-2

W dniu 2021-11-27 15:00 na obiekcie sportowym Kenilworth Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 20 pomiędzy Luton a Cardiff.

Pierwsza połowa spotkania między Luton a Cardiff zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: R. Colwill 10' 0-1 P. Ng J. Clark 64' 1-1 E. Adebayo S. Morrison 77' 1-2 R. Giles

Żółte kartki Luton: Glen Rea 42'

Żółte kartki Cardiff: Sean Morrison 38' Alex Smithies 84'

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Luton zmierzy się już z Blackpool, następne spotkania z drużynami Fulham i Reading. Kolejno natomiast Cardiff zmierzy się z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Derby.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki w lidze Championship. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Glen Rea Sean Morrison raz za razem sprawiają własnym wiernym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się wyjątkowe bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między drużynami są nader zajadłe, rzadko bywa definitywnie, że są to potyczki usypiające. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych,oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Luton oraz Cardiff z ligi Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Kenilworth Road.