Dnia 2023-01-21 15:00 miał miejsce mecz Wigan - Luton zakończony wynikiem 0-2

Wigan - Luton wynik 0-2. W dniu 2023-01-21 15:00 na obiekcie sportowym DW Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 28. Zmierzyły się ze sobą Wigan oraz Luton.

Po pierwszej połowie spotkania między Wigan a Luton wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: H. Cornick 11' 0-1 E. Adebayo 53' 0-2 H. Cornick

Żółte kartki Wigan: James McClean 72' Steven Caulker 90'

Żółte kartki Luton: Elijah Adebayo 72' Daniel Potts 77' Jordan Clark 85'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Luton:

Główny sędzia meczu to Andy Woolmer, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Wigan zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Huddersfield natomiast Luton z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Grimsby oraz Stoke City.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą bardzo ciekawe potyczki w lidze Championship. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak James McClean Elijah Adebayo raz za razem zagwarantowały wspaniałym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Trafiamy na niezwykłe gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami są bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się, że zmagania nas męczą. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Championship oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Wigan i Luton oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, DW Stadium.