Spotkanie Luton vs Stoke City zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Kenilworth Road dnia 2021-11-06 15:00

Dnia 2021-11-06 15:00 na stadionie Kenilworth Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 17 pomiędzy Luton a Stoke City.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Luton oraz Stoke City zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: J. Brown 34' 0-1 R. Sawyers

Żółte kartki Luton: Allan Campbell 71'

Żółte kartki Stoke City: Danny Batth 48' Leo Østigård 51' Tommy Smith 65' Josef Bursik 70' Jacob Brown 80'

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki Stoke City:

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Luton zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i Cardiff a Stoke City z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Blackburn.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Składające się z utalentowanych zawodników piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Allan Campbell Danny Batth często zagwarantowały wyborowym fanom wiele emocji. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami bywają bardzo zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to widowiska usypiające. Trafiamy na brutalne faule, widowiskowe gole i asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Luton oraz Stoke City w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Kenilworth Road.