Luton vs QPR, wynik meczu - 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Luton a QPR wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-03-13 12:00 na obiekcie sportowym Kenilworth Road rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Luton i QPR.

Gole strzelali: Cameron Jerome 37' 1-0 Allan Campbell Andre Gray 55' 1-1 Robert Dickie 83' 1-2 Christopher Willock

Żółte kartki Luton:

Żółte kartki QPR: Ilias Chair 45' Luke Amos 87' Lee Wallace 90'

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Luton zmierzy się już z Preston, następne spotkania z drużynami Hull City i Millwall. Kolejno natomiast QPR podejmie Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough i Fulham.

Coraz częściej oddani kibice piłki nożnej śledzą interesujące starcia w lidze Championship. Składające się z zdolnych zawodników piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Ilias Chair wielokrotnie zapewniły wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami bywają zajadłe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to zmagania mało interesujące. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite gole oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych orazprzeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych zespołów jak Luton oraz QPR w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Kenilworth Road.