Blackburn - Luton, wynik spotkania 1-1

Blackburn - Luton, wynik końcowy 1-1. Dnia 2023-05-01 16:30 na stadionie Ewood Park odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 45 pomiędzy Blackburn a Luton.

Po pierwszej połowie spotkania między Blackburn oraz Luton wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: T. Lockyer 50' 0-1 C. Morris H. Carter 86' 1-1 S. Thomas

Żółte kartki Blackburn: Dominic Hyam 72' Sammie Szmodics 90'

Żółte kartki Luton:

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Luton:

Główny arbiter meczu - England Darren, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Blackburn stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Hull City i natomiast Luton z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice futbolu śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak Dominic Hyam systematycznie sprawiają swoim wiernym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między graczami są nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż zmagania nas nudzą. Często natrafiamy na bezwzględne faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Blackburn oraz Luton jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Ewood Park.