Spotkanie Reading vs Luton, wynik 1-1

 

Pierwsza połowa spotkania między Reading i Luton zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-04-19 19:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 43 pomiędzy Reading a Luton.

Gole strzelali: A. Carroll 51' 1-0 O. Azeez C. Morris 80' 1-1 E. Adebayo

Żółte kartki Reading: Andy Carroll 15' Jeff Hendrick 34' Andy Carroll 56' Joe Lumley 79' Thomas Holmes 89'

Żółte kartki Luton: Alfie Doughty 60' Cody Drameh 88'

Czerwone kartki Reading: Andy Carroll 56'

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reading zmierzy się już z Wigan, następne spotkania z drużynami Huddersfield oraz Middlesbrough natomiast Luton zmierzy się z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Hull City oraz .

Bardzo często wielu fanów śledzi poczynania w lidze Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Andy Carroll Alfie Doughty niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym miłośnikom wiele niezapomnianych emocji. Zdarzają się przepiękne bramki i asysty, bezlitosne faule, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania między drużynami są zagorzałe, rzadko bywa, że spotkania nas nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich i przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Reading i Luton jak ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.