Dnia 2022-12-29 18:00 na obiekcie Loftus Road miał miejsce mecz QPR kontra Luton zakończony wynikiem 0-3

QPR kontra Luton, wynik końcowy 0-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy QPR a Luton zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2022-12-29 18:00 na obiekcie sportowym Loftus Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 25. Zmierzyły się QPR i Luton.

Gole strzelali: Carlton Morris 10' 0-1 Alfie Doughty Carlton Morris 47' 0-2 Alfie Doughty 81' 0-3 Carlton Morris

Żółte kartki QPR:

Żółte kartki Luton: Alfie Doughty 43' Jordan Clark 67' Pelly Ruddock Mpanzu 72' Daniel Potts 72'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Luton:

Główny arbiter spotkania - Gavin Ward, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu QPR stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Fleetwood Town i Reading. Kolejno natomiast Luton podejmie Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i West Brom.

Bardzo często liczni kibice z zapałem śledzą ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Championship. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak Alfie Doughty niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Zdarzają się wyjątkowe gole i asysty, brutalne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się bardzo zaciekłe, nie często bywa, że spotkania męczą. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych,śledzić spotkania piłkarskie ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. QPR i Luton i ich udział w Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Loftus Road.