Mecz Reading vs Luton, wynik 0-2

Reading vs Luton, wynik końcowy 0-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Reading a Luton wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-01-19 20:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 23. Zmierzyły się Reading i Luton.

Gole strzelali: T. Holmes 33' 0-1 A. Campbell 58' 0-2 E. Adebayo

Żółte kartki Reading: Lucas João 90' Danny Drinkwater 90'

Żółte kartki Luton:

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Reading stanie naprzeciw QPR, następne spotkania z drużynami Stoke City i Bristol City. Kolejno natomiast Luton podejmie Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Swansea.

Liczna grupa fanów śledzi ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Lucas João stale gwarantują kapitalnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Natrafiamy na przechodzące do historii bramki i asysty, ostre faule, które dodają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych orazśledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Reading oraz Luton w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Select Car Leasing Stadium.