Back to Top

LUTON - Strona z informacjami i wynikami

Mecz Bournemouth - Luton, wynik 4-3

Spotkanie Bournemouth - Luton dnia 2024-03-13 19:30 na obiekcie Vitality Stadium - końcowy wynik 4-3

W niesamowitym starciu, które odbyło się pięć dni temu na Vitality Stadium, drużyna Bournemouth zdołała odwrócić losy meczu i pokonać Luton 4-3, mimo trzybramkowej straty na przerwę. To spotkanie Premier League było pełne emocji i niezwykłych zwrotów akcji, które zachwyciły fanów obu drużyn. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak doszło do tego porywającego zwycięstwa.

Luton - Nottingham Forest, wynik 1-1

Mecz pomiędzy Luton i Nottingham Forest dnia 2024-03-16 15:00 - 1-1

W meczu 29. kolejki Premier League pomiędzy Luton i Nottingham Forest na stadionie Kenilworth Road padł remis 1-1. Spotkanie rozegrane zostało 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00. Pomimo prowadzenia gości po pierwszej połowie, ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami w emocjonującym starciu.

Mecz pomiędzy Crystal Palace kontra Luton, wynik 1-1

Spotkanie Crystal Palace vs Luton zakończone wynikiem 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Crystal Palace i Luton na stadionie Selhurst Park zakończył się remisem 1-1. Pomimo prowadzenia Crystal Palace po pierwszej połowie, Luton zdołało wyrównać, zapewniając emocjonujące starcie w ramach 28. kolejki Premier League.

Mecz pomiędzy Luton kontra Aston Villa 2-3

Luton kontra Aston Villa, wynik spotkania: 2-3

Wczorajszy mecz ligowy pomiędzy drużynami Luton i Aston Villa rozgrzewał fanów piłki nożnej na całym świecie. Spotkanie, które odbyło się 2 marca o godzinie 17:30 na stadionie Kenilworth Road, dostarczyło wielu emocji i niezapomnianych chwil. Wynik 2-3 na korzyść Aston Villi po pierwszej połowie zapowiadał niezwykle ekscytujące zakończenie starcia w ramach 27. kolejki Premier League.

Liverpool - Luton 4-1

Liverpool - Luton, wynik spotkania: 4-1

W ostatnim meczu Premier League drużyna Liverpool pokonała Luton rezultatem 4-1 na Anfield. Pomimo trudnego początku, gdzie Luton prowadził 1-0 na przerwę, Liverpool zdołał odwrócić losy spotkania i sięgnąć po pewne zwycięstwo. Mecz odbył się pięć dni temu, 21 lutego o godzinie 19:30.

Luton kontra Manchester United zakończony wynikiem 1-2

Mecz Luton - Manchester United zakończony wynikiem 1-2

Wczorajszy wieczór na stadionie Kenilworth Road przyniósł emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Luton i Manchester United. Mimo zażartej walki, to goście zdołali pokonać gospodarzy po zaciętym meczu z wynikiem 1-2. Spotkanie, które odbyło się 18 lutego o godzinie 16:30, było częścią 25. kolejki Premier League. Zawodnicy obu drużyn nie zawiedli kibiców, prezentując wysoki poziom futbolu w każdej minucie gry.

Luton kontra Sheffield Utd, wynik końcowy 1-3

Dnia 2024-02-10 15:00 na stadionie Kenilworth Road odbyło się spotkanie Luton - Sheffield Utd - 1-3

W meczu 24. kolejki Premier League pomiędzy Luton a Sheffield Utd na stadionie Kenilworth Road, drużyna Sheffield Utd pokonała gospodarzy 3-1. Mecz odbył się dwa dni temu o godzinie 15:00, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-2 na korzyść gości.

Luton vs Brighton, wynik 4-0

Dnia 2024-01-30 19:45 na stadionie Kenilworth Road miał miejsce mecz Luton - Brighton zakończony wynikiem 4-0

W ostatnim meczu Premier League, drużyna Luton podejmowała ekipę Brighton na swoim stadionie Kenilworth Road. Spotkanie zakończyło się zdecydowaną wygraną gospodarzy, którzy pokonali rywali 4-0. Już w pierwszej połowie Luton zdołało zdobyć trzy bramki, co pozwoliło im kontrolować grę do końcowego gwizdka. Mecz odbył się 30 stycznia o godzinie 19:45, a to sprawozdanie pisane jest 8 lutego 2024 roku o godzinie 07:25.26.619Z.

Mecz Newcastle - Luton 4-4

Dnia 2024-02-03 15:00 miał miejsce mecz pomiędzy Newcastle i Luton zakończony wynikiem 4-4

W sobotę, 3 lutego 2024 roku, na stadionie St. James' Park w ramach 23. kolejki Premier League, drużyny Newcastle i Luton zagrały niezwykle emocjonujący mecz, który zakończył się remisem 4-4. Mecz ten był prawdziwą dawką piłkarskiej pasji i walki, która dostarczyła kibicom wiele niezapomnianych emocji.

Burnley kontra Luton, wynik końcowy 1-1

Na stadionie Turf Moor dnia 2024-01-12 19:45 miało miejsce spotkanie między Burnley oraz Luton - końcowy wynik 1-1

W ostatnim starciu w ramach 21. kolejki Premier League drużyny Burnley i Luton zagrały na stadionie Turf Moor. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Burnley. Mecz odbył się 12 stycznia 2024 roku o godzinie 19:45.

Mecz pomiędzy Luton kontra Chelsea, wynik 2-3

Dnia 2023-12-30 12:30 na stadionie Kenilworth Road odbyło się spotkanie Luton vs Chelsea zakończone wynikiem 2-3

W dniu 30 grudnia 2023 roku na stadionie Kenilworth Road odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Luton i Chelsea. Po zaciętej rywalizacji, Chelsea zdołała pokonać gospodarzy 3-2, mimo że na przerwę wynik był 2-0 na korzyść Chelsea. Spotkanie to miało miejsce w ramach 20. kolejki Premier League.

Sheffield Utd vs Luton, wynik 2-3

Spotkanie Sheffield Utd kontra Luton, wynik 2-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Sheffield Utd i Luton był prawdziwym widowiskiem. Obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość gry, a wynik końcowy 2-3 na korzyść Luton nie pozostawił widzów obojętnymi. Warto było śledzić to starcie Premier League, które odbyło się na Bramall Lane. Oto krótka relacja z tej emocjonującej konfrontacji.

Mecz pomiędzy Luton vs Arsenal wynik meczu 3-4

Luton kontra Arsenal, wynik spotkania 3-4

W emocjonującym spotkaniu piłkarskim pomiędzy drużynami Luton i Arsenal padł wynik 3-4. Mecz, który odbył się w ramach 15. kolejki Premier League, zapewnił kibicom wiele niezapomnianych chwil. Po pierwszej połowie wynik brzmiał 1-2, a całe widowisko miało miejsce na boisku Kenilworth Road.