Mecz Luton - QPR na obiekcie Kenilworth Road dnia 2022-10-15 11:30: 3-1

Po pierwszej połowie spotkania między Luton a QPR wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2022-10-15 11:30 na stadionie Kenilworth Road odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Luton i QPR.

Gole strzelali: E. Adebayo 18' 1-0 C. Morris J. Dunne 77' 2-0 E. Horvath 90' 2-1 L. Freeman 90' 3-1 H. Cornick

Żółte kartki Luton: Jordan Clark 44' Henri Lansbury 54'

Żółte kartki QPR:

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Luton zmierzy się już z Norwich, następne spotkania z drużynami Watford i Sunderland. Kolejno natomiast QPR z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i Birmingham.

W dzisiejszych czasach kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Championship. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Jordan Clark niejednokrotnie zaserwowały wyborowym entuzjastom wiele wrażeń. Wspaniałe walki między zawodnikami są niezwykle zagorzałe, rzadko bywa, iż widowiska przynudzają. Natrafiamy na idealne bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, które dodają smaczku całemu widowisku. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać mecze futbolowe znanej ligi Championship i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Luton i QPR jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Kenilworth Road.