Luton - Preston, wynik spotkania - 4-0

W dniu 2022-03-16 19:45 na stadionie Kenilworth Road rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 38 pomiędzy Luton a Preston.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Luton a Preston wynik wynosił 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

 

Gole strzelali: L. Berry 9' 1-0 F. Onyedinma 28' 2-0 J. Bree L. Berry 42' 3-0 H. Cornick Bambo Diaby 59' 4-0

Żółte kartki Luton: Allan Campbell 87'

Żółte kartki Preston: Andrew Hughes 27' Benjamin Whiteman 75'

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephen Martin, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Luton zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Peterborough oraz Huddersfield. Kolejno natomiast Preston zmierzy się z Derby. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz QPR.

Wierni fani piłki nożnej śledzą bardzo interesujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak Allan Campbell Andrew Hughes systematycznie serwują pierwszorzędnym sympatykom wiele emocji. Nieprzerwanie trafiamy na przechodzące do historii gole czy asysty, brutalne sytuacje z faulem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się bardzo zażarte, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania usypiające. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazprzeglądać spotkania sportowe ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Luton oraz Preston i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Kenilworth Road.