Mecz pomiędzy Hull City oraz Luton dnia 2022-03-19 15:00 - 1-3

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Hull City a Luton wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Dnia 2022-03-19 15:00 na obiekcie sportowym The MKM Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 39 pomiędzy Hull City a Luton.

Gole strzelali: E. Adebayo 9' 0-1 A. Bell H. Cornick 56' 0-2 E. Adebayo J. Bree 72' 0-3 T. Eaves 90' 1-3 M. Forss

Żółte kartki Hull City: Tom Huddlestone 71' George Honeyman 86'

Żółte kartki Luton: Jordan Clark 11' Peter Kioso 25'

Czerwone kartki Hull City:

Czerwone kartki Luton:

Główny arbiter meczu - Tony Harrington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Hull City zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Cardiff. Kolejno natomiast Luton zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough oraz Huddersfield.

Coraz częściej mnóstwo kibiców z zapałem śledzi pasjonujące poczynania ligi Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Tom Huddlestone Jordan Clark nieraz zagwarantowały wyśmienitym kibicom wiele niesamowitych emocji. Stale zdarzają się niezwykłe asysty oraz gole, brutalne faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że są to spotkania nudne. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Hull City i Luton w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak The MKM Stadium.