Middlesbrough - Luton, wynik meczu: 2-1

Middlesbrough - Luton, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-03-05 15:00 na stadionie Riverside Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 36 pomiędzy Middlesbrough a Luton.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Middlesbrough i Luton wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: P. McNair 17' 1-0 D. Watmore 87' 2-0 H. Cornick 90' 2-1 E. Adebayo

Żółte kartki Middlesbrough: Josh Coburn 90' Joe Lumley 90'

Żółte kartki Luton: Cameron Jerome 20' Danny Hylton 49' Henri Lansbury 61'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Middlesbrough stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Millwall i Birmingham a Luton zmierzy się z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Preston.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi starcia, które tyczą się ligi Championship. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak Josh Coburn Cameron Jerome niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste faule, niezwykłe asysty czy gole, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, że są to spotkania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Middlesbrough i Luton z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Riverside Stadium.