Stoke City vs Luton, wynik spotkania - 1-2

Pierwsza połowa spotkania między Stoke City a Luton zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-02-23 19:45 na stadionie bet365 Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 34 pomiędzy Stoke City a Luton.

Gole strzelali: D. Hylton 56' 0-1 H. Cornick C. Jerome 81' 0-2 K. Naismith L. Baker 90' 1-2 T. Smith

Żółte kartki Stoke City: Nick Powell 80'

Żółte kartki Luton: Allan Campbell 31' Harry Cornick 51' Tom Lockyer 80' Danny Hylton 82' Elijah Adebayo 90' Reece Burke 90'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Luton:

Główny sędzia spotkania to John Busby, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Stoke City zmierzy się już z Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Blackpool oraz Barnsley a Luton zmierzy się z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough oraz Coventry.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Championship. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Nick Powell Allan Campbell bardzo często zaserwowały fantastycznym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Walki między piłkarzami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że spotkania nudzą fana. Często natrafiamy na wyśmienite asysty czy bramki, nieczyste faule, które dodają pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Stoke City oraz Luton w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, bet365 Stadium.