Spotkanie Luton - Blackburn, wynik końcowy 0-0

Luton - Blackburn, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Luton a Blackburn wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-01-29 15:00 na stadionie Kenilworth Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki - 29. Na przeciw siebie stanęły Luton oraz Blackburn.

Gole strzelali:

Żółte kartki Luton: James Bree 29' Tom Lockyer 47' Harry Cornick 90'

Żółte kartki Blackburn: Jan Paul van Hecke 28' Thomas Kaminski 90'

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Luton stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Cambridge United oraz Barnsley. Kolejno natomiast Blackburn zmierzy się z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest oraz West Brom.

Kibice śledzą fascynujące poczynania w lidze Championship. Fascynujące futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi James Bree Jan Paul van Hecke systematycznie serwują fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, widowiskowe gole czy asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają bardzo zagorzałe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich iśledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Luton i Blackburn z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Kenilworth Road.